Dla dzieci

Nasza praktyka stomatologiczna to miejsce przyjazne dzieciom.

Wieloletnia praca z dziećmi dała nam możliwość zgromadzenia dużego doświadczenia, pomocnego w codziennej pracy z najmłodszym pacjentem.

W ramach działalności naszej praktyki organizujemy pogadanki o tematyce stomatologicznej w przedszkolach, a także zapraszamy grupy przedszkolne na nieodpłatne pokazy nowoczesnej stomatologii w naszym gabinecie.

Drodzy Rodzice. Pamiętajcie o tym, że pierwsza wizyta waszego dziecka w gabinecie stomatologicznym, powinna się odbyć w wieku 2-3 lat. Powinna ona wynikać z chęci kontroli zębów mlecznych, a nie leczenia bólu zęba. Pozwoli ona stworzyć w świadomości dziecka pozytywny obraz lekarza dentysty i zaowocuje w przyszłości lepsza współpracą.

Zapraszam do naszej praktyki wraz z dziećmi.

MIDENS PRZYJAZNY DZIECIOM

Nasza praktyka, to miejsce przyjazne dzieciom. Wieloletnia praca z dziećmi dała nam możliwość zgromadzenia dużego doświadczenia pomocnego w codziennej pracy z najmłodszym pacjentem.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

W ramach leczenia i profilaktyki chorob jamy ustnej oferujemy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, periodontologii, stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej...

DOKONAJ REZERWACJI

W poszanowaniu Państwa czasu i lepszej organizacji pracy naszej praktyki stomatologicznej, prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną i rezerwację terminu wizyty.

+48 94 34 80 200   +48 604 843 645