O nas

Szanowni Państwo,

zapraszam Państwa do odwiedzenia Praktyki Stomatologii Rodzinnej MIDENS w Koszalinie. Jako lekarz dentysta z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym chciałbym Państwu zaproponować:

  • wyspecjalizowaną opiekę stomatologiczną w nowocześnie i komfortowo wyposażonym gabinecie
  • przystępną i konkurencyjną ofertę cenową
  • bezpłatne przeglądy stomatologiczne dorosłych i dzieci

Głównym celem działalności mojej Praktyki, jest realizacja idei opieki stomatologicznej całych rodzin. Pragnę służyć swoją wiedzą i umiejętnościami zarówno dzieciom, jak też ich rodzicom. W pracy z moimi Pacjentami, szczególny nacisk kłądę na profesjonalne i bezbolesne leczenie oraz stworzenie małym i dużym pacjentom miłej i przyjaznej atmosfery.

Warto także zaznaczyć, iż realizacja pomysłu rodzinnej opieki stomatologicznej znalazła uznanie w ocenie Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, ze środków którego częściowo sfinansowano zakup nowoczesnego wyposażenia mojej praktyki.

Pozdrawiam
lek. stom. Mateusz Michalski

specjalista stomatologii ogólnej

MIDENS PRZYJAZNY DZIECIOM

Nasza praktyka, to miejsce przyjazne dzieciom. Wieloletnia praca z dziećmi dała nam możliwość zgromadzenia dużego doświadczenia pomocnego w codziennej pracy z najmłodszym pacjentem.

POZNAJ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ

W ramach leczenia i profilaktyki chorob jamy ustnej oferujemy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, periodontologii, stomatologii estetycznej, protetyki stomatologicznej...

DOKONAJ REZERWACJI

W poszanowaniu Państwa czasu i lepszej organizacji pracy naszej praktyki stomatologicznej, prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną i rezerwację terminu wizyty.

+48 94 34 80 200   +48 604 843 645